Kontaktujte nás

  • Zákaznická linka:+420 776 217 712
  • Email:info@polarfox.cz

Zavřít

Kontaktujte nás
POLARFOX D40 „XL“
2 kompresorový stroj s nášlehem (zubové čerpadlo)
155.900,- Kč (bez DPH)

zmrzlinovaci-stroj-PolarfoxD40

POLARFOX D45 „XL“
2 kompresorový stroj s nášlehem (zubové čerpadlo) a agitátorem
169.900,- Kč (bez DPH)


zmrzlinovaci-stroj-PolarfoxD45

POLARFOX D48 „2XL“
3 kompresorový stroj s nášlehem (zubové čerpadlo) a duálním systémem (2 motory, nastavení tuhosti pro každý okruh zvlášť!)
192.500,- Kč (bez DPH)

zmrzlinovaci-stroj-PolarfoxD48

POLARFOX D55 „3XL“
3 kompresorový stroj s nášlehem (zubové čerpadlo), agitátorem a duálním systémem (nastavení tuhosti pro každý okruh zvlášť!)
221.900,- Kč (bez DPH)

zmrzlinovaci-stroj-PolarfoxD55

POLARFOX řada "D"

Profesionální mobilní zmrzlinové stroje vysoké kvality. Jedná se o spolehlivé, velice stabilní stroje, v nerezovém provedení s extra silnými stěnami, které zabraňují nevzhlednému prohýbání pláště stroje a zvyšují tak ochranu jeho vnitřního vybavení! Postranní páky navíc umožňují snadný přístup do vnitřku stroje. Vaničky strojů jsou větší než u běžně prodávaných strojů, disponují objemem 2*12,5L! Vhodné pro kvalitní smetanové a čisté zmrzliny, které jsou s použitím nášlehových čerpadel příjemně jemné, lehké a našlehané!

 Novinka!  Stroje jsou vybaveny speciální funkcí pro paměť programu nočního režimu! Jistě jste se již během Vašeho prodeje setkali s nočním výpadkem proudu… Výrobník jste na konci dne zapli do režimu nočního uchovávání zmrzliny, výpadek však způsobil dočasné vypnutí stroje. Po výpadku se stroj zapnul, funkce „noční režim“ se však neobnovila… Směs ve stroji se tak do dalšího dne ve většině případech znehodnotila. Pořídíte-li si náš výrobník s přídavnou funkcí paměti „Paměť 2“, popsaná situace se Vám již nemusí vícekrát opakovat!