Kontaktujte nás

 • Zákaznická linka:+420 776 217 712
 • Email:info@polarfox.cz

Zavřít

Kontaktujte nás

 

 

O nás

Královéhradecká společnost POLARFOX, s.r.o. Vám nabízí širokou řadu vysoce kvalitních, spolehlivých a výkonově silných zmrzlinových strojů, které obstojí i v zatížených podmínkách. Všechny nabízené stroje jsou námi vyzkoušené. Díky spolupráci s výrobcem jsme Vám schopni nabídnout i takové vlastnosti stroje, které u jiných prodejců nejsou možné. Dlouhodobé zkušenosti z vlastních provozů nám významným způsobem napomohly v tvorbě a výběru lepších strojů pro Vás!

Výhody u POLARFOX

 • Kvalita a cena…jsou pro nás stejně důležité jako pro Vás, proto Vám nabízíme jen takové zmrzlinové stroje, které jsou námi vyzkoušené a splňují požadavky různorodých stupňů provozu.
 • PRODEJ, PRONÁJEM, SPLÁTKY… vyberte jednu z vhodných variant, pomůžeme Vám s volbou optimálního využití, dle místa Vašeho provozu. U dlouhodobých pronájmů výhodné podmínky s dopravou zdarma. Informujte se více a kontaktujte nás.
 • Prodej na splátky možný i bez navýšení… informujte se o podmínkách
 • Široká nabídka... nabízíme stroje gravitační (do směsi lze přidávat i kousky ovoce), stroje s nášlehem (zubovými čerpadly - využití pro čisté smetanové zmrzliny). Pro pokročilejší máme k dispozici rovněž stroje s duálním systéme (umožňuje nastavení tuhosti pro každý okruh zvlášť), míchadla ve vaničkách (pro komfortnější obsluhu stroje a přípravu zmrzliny). Informujte se blíže, poradíme Vám! K dispozici jsou Vám stroje z řady A,B,D a nejnovější E. Stroje z řady E nabízíme i ve stolním provedení. Stroje z řady E současně disponují největším objemem vaniček, což vede k vyššímu komfortu obsluhy a práci se strojem.
 • Jsme česká firma… z vlastních zkušeností a provozu víme, jaké vlastnosti jsou od stroje na našem trhu očekávány a požadovány. Pouze takové zmrzlinové stroje pro Vás zajišťujeme!
 • Podílíme se na inovacích zmrzlinových strojů… každá Vaše zkušenost a názor na konkrétní typ zmrzlinového stroje  je pro nás významný, lze jej totiž použít v praxi, a to zejména při vývoji nových modelů. (např. přečtěte si více o funkci „Paměť 2“).
 • Snadná obsluha a nenáročný provoz…   Pokud jste se rozhodli pro pronájem zmrzlinového stroje, nabízíme Vám takové, jejichž obsluha a provoz není náročný. Informujte se vždy o aktuální nabídce.
 • S výběrem vhodného stroje poradíme… Přibližte nám co nejvíce podmínky Vašeho provozu, pokusíme se pro Vás nalézt nejvhodnější stroj. Finální volba je však vždy na Vás. Pozn. Při výběru kapacity (produkce) stroje je však vždy nutné brát v úvahu, že tato se mění v závislosti na prostředí, v němž stroj pracuje, dále na druhu používané zmrzlinové směsy.
 • Zaškolení… K zaškolení Vám dodáme podrobný návod, předáme také zkušenosti s požadavkami na hygienu v ČR, poradíme, jaké formuláře používat, jakým způsobem vést evidence.
 • Servis a záruka… Zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Servisujeme i zmrzlinové stroje jiných značek. Více informací naleznete na stránce "Servis". Pro nové stroje platí záruka 24 měsíců*. Informujte se více.
 • Reklama a zmrzlinové poutače… Nevíte-li si rady s reklamou, potřebujete poutač, i
  v této věci Vám rádi poradíme, neváhejte se na nás obrátit!
 • Klimatizované prostory… Zvláště v dnešní době stále více aktuální téma, zajistěte sobě, svým zaměstnancům, ale i svým hostům příjemné prostředí, aby zmrzlina nejen v létě ještě více chutnala! Ke stroji jsme Vám schopni zajistit rovněž dodání a instalaci vhodné klimatizace. Naše služby jsou tak pro Vás komplexní. Informujte se více i o tomto produktu na našem webu.