Kontaktujte nás

  • Zákaznická linka:+420 777 217 069
  • +420 776 217 712
  • Email:info@polarfox.cz

Zavřít

Kontaktujte nás

Zmrzlinové stroje POLARFOX – profesionální gastro stroje

POLARFOX Vám nabízí široký výběr profesionálních zmrzlinových strojů na točenou zmrzlinu. Naše stroje jsou určeny do malých, středních i velkých gastro provozů (cukráren, kaváren, barů, restaurací, apod.). Vedle prodeje nabízíme i PRONÁJEM a možnost koupě na SPLÁTKY.

V nabídce máme stroje gravitační i s nášlehovými čerpadly, připojením na 230V nebo 400V. Na výběr máme stroje jednookruhové i s duálním systémem (tzn. samostatně nastavitelným chlazením pro každý válec zvlášť – skvělý způsob používáte-li kombinaci smetanové zmrzliny a sorbetu na 1 stroji).

Se správným výběrem stroje na točenou zmrzlinu Vám rádi pomůžeme! Pokud zkušenosti  již máte a znáte základní požadavky funkcí zmrzlinového stroje, je možné si vhodný stroj  nalézt zadáním příslušných parametrů v části nazvané “Najděte si svůj stroj”.

Pozn. Při výběru kapacity (produkce) stroje je nutné brát v úvahu, že tato se mění v závislosti na prostředí v němž stroj pracuje a druhu zmrzlinové směsi.

 Novinka  Stroje z naší nabídky jsou navíc vybaveny mimořádnou funkcí s názvem „Paměť 2“. O jedinečnosti této funkce a úspoře, kterou Vám může přinést si přečtěte prosím zde.

Naše firma stroje nejen prodává, ale poskytuje zároveň záruční a pozáruční servis strojů,  navíc se podílí na inovacích strojů. Začínáte-li s podnikáním v této oblasti, rádi Vám poradíme s požadavky na hygienu (z vlastních zkušeností, vlastního provozu), poskytneme Vám rady ohledně vypracování Provozního řádu, Sanitačního řádu a další.

S růstem Vašeho podnikání zřejmě porostou i nároky na výkon a funkce stroje, i v tomto případě Vám rádi pomůžeme s vhodnou alternativou výměny méně výkonného stroje za silnější (řešíme individuálně).